Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si te bojm nje video qe esht 1 GB te bojm 20 MB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si te bojm nje video qe esht 1 GB te bojm 20 MB Empty
MesazhTitulli: Si te bojm nje video qe esht 1 GB te bojm 20 MB   Si te bojm nje video qe esht 1 GB te bojm 20 MB EmptySun Feb 14, 2010 9:07 pm

Si te bojm nje video qe esht 1 GB te bojm 20 MB

1.Hapim Windows Movie Maker

2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Ba 20 Megabajt

Shikoni Foton


4.Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........

Shikoni Foton


5.Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20 Megabajt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si te bojm nje video qe esht 1 GB te bojm 20 MB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» HL TagConverter esht per te ber spray ne cs
» Folderi i padukshem Me Video
» Video Prej Youtube
» Tutorial - Shkarko video nga Youtube
» shkarko video ne youtube pa asnje program

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: