Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Ruaj gjerat ne internet me password.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Ruaj gjerat ne internet me password. Empty
MesazhTitulli: Ruaj gjerat ne internet me password.   Ruaj gjerat ne internet me password. EmptySun Feb 14, 2010 10:08 pm

Shkojm: www.passwordprotection.com
Krijoni nje accaunt duke klikuar "Sing Up" ku duhet te jepn te dhenat tuaja.
Me pas do te krijohet nje web nepermjet accauntit tuaj
D.m.th accauntjuaj.passwordprotection.com

At'her shkoni ne panel te administrimit dhe krijoni 1 folder p.sh:
"fjalkalimet" dhe duke klikuar tek "Create Your Protected Folder" dhe ateher
shkojm e krijojm disa users duke klikuar ne "Create Your Users".
pasi te kemi mbaruar ateher duke klikuar tek "Upload Your Content" do te futemi ne folderin "fjalkalimet" dhe do te uploadojm shembull fjalkalimet tona, qe pritojm ti mbajm ne mend .

Gjith kto "Create your users" , "create your protected folder" etj etj gjinden ne faqen e pare kur logirateni tek passwordprotection.com

Me pas, pasi ti keni ruajtur fjalekalimet at'here provojme te futemi keshtu:
accaunti juaj.http://passwordprotection.com fjalkalimet, nuk do te hapet direkt folderi, po do tju kerkohet User&Password, Vendosni te dhenat, dhe tani jeni ne folderin tuaj.

Shpesoj qe kam qen i qart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Ruaj gjerat ne internet me password.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 10 gjerat e rrezikshme ne internet
» Msn Hack Password Style

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: