Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si te shkruajm me maus

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si te shkruajm me maus Empty
MesazhTitulli: Si te shkruajm me maus   Si te shkruajm me maus EmptyTue Feb 16, 2010 10:12 am

---------------------------------------
Tutorial by :CraCker-noah~
----------------------------------------
Atynve qe nuk i punon tastatura mund te shkruajn edhe me maus .
Si ?

shkon : < START > ; < All programs > ; < Accessories> ; < Accessibility> ; < ON - Screean Keyboard
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si te shkruajm me maus
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Te Shkruajm nese Na u Pirshet Tsttatura?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: