Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Vendos Emrin tend Tek ora

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Vendos Emrin tend Tek ora Empty
MesazhTitulli: Vendos Emrin tend Tek ora   Vendos Emrin tend Tek ora EmptyTue Feb 16, 2010 10:13 am

Mendoj se shumica e dini , por po e qes per ata qe nuk e din ....

Shkojme

Start -> Control Panel -> Regional and Language Options -> Costumize -> Time
tani te time format shkrujeni h:mm 'emriJuaj' qishtu mos e prekni edhe me thojza e leni veq emnin e shkruni te emri juaj qashtu me thojza e leni edhe me h:mm 'emrijuaj'
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Vendos Emrin tend Tek ora
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Te Ja Ndrrojm Emrin Recycle Bin ?
» Ketu Mund Ta Beni Google Me Emrin Tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: