Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 ndroja sound pc tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

ndroja sound pc tuaj Empty
MesazhTitulli: ndroja sound pc tuaj   ndroja sound pc tuaj EmptyTue Feb 16, 2010 10:20 am

---------------------------------------
Tutorial by : CraCker-noah~
----------------------------------------
Se pari shkojme Start pastaj Control Panel hyjm ne Control Panel Pasta hym ne ikonen Sounds and Audio Devices pastaj hyjme Sounds.

PSH.

Nje shembull kur dhezet kompjuteri e gjen ku esht Start Windows e shtyp njeher pastaj Browse dhe e gjen se cfar Soundi ose Melodi doni, shtypni buttonin OK dhe kur te dhezet kompjuteri ate melodi ce e ke zgjedhur ate do ta kesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
ndroja sound pc tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pastro pc-n tuaj Totalisht
» Pastro pc tuaj te tëren
» QBlloko CMD nese ke problem me Pc tuaj
» Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer
» Ketu Mund Ta Beni Google Me Emrin Tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: