Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Ristarto pc viktimes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Ristarto pc viktimes Empty
MesazhTitulli: Ristarto pc viktimes   Ristarto pc viktimes EmptyTue Feb 16, 2010 10:23 am

---------------------------------------
Tutorial by : CraCker-noah~
----------------------------------------
Qe Veq Ja Qon Qet Link Edhe I Restartohet pC 100% Funkcionon Very Happy

Qe Linku : http://ha.ckers.org/imagecrash.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Ristarto pc viktimes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Per te marre Ip e viktimes
» Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: