Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Me shti foto ne INDEX

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Me shti foto ne INDEX Empty
MesazhTitulli: Me shti foto ne INDEX   Me shti foto ne INDEX EmptyFri Apr 30, 2010 8:58 pm

Kodi:
<body>


<p align="center">
<img border="0" src="LINKU I FOTOS QE DONI TA VENDOSNI" ></p>

</body>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Me shti foto ne INDEX Empty
MesazhTitulli: Re: Me shti foto ne INDEX   Me shti foto ne INDEX EmptySat Jun 05, 2010 3:33 pm

<embed src="vendosni muziken qe doni link" type="audIo/x-ms-wma" width="0" height="0"></embed>
</div>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Me shti foto ne INDEX
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes
» weba per foto
» Si me qiT Foto Background ne MSN !
» foto nuk osht dizajn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: