Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 ME ba Shejen e mausit me Flamur Te shqipris

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

ME ba Shejen e mausit me Flamur Te shqipris Empty
MesazhTitulli: ME ba Shejen e mausit me Flamur Te shqipris   ME ba Shejen e mausit me Flamur Te shqipris EmptyFri Apr 30, 2010 9:01 pm

Qe HTML-ja per me bo Cursor( shenjen e mausit ) me Flamur te Shqiperis...Cito:
<div><a></a></div><style>HTML,BODY{cursor: url("http://downloads.totallyfreecursors.com/cursor_files/albania.ani"), url("http://downloads.totallyfreecursors.com/thumbnails/albania.gif"), auto;}</style>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
ME ba Shejen e mausit me Flamur Te shqipris
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: