Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si te ja marresh shokut te gjitha te dhanunat e kompjuterit prej msn new

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si te ja marresh shokut te gjitha te dhanunat e kompjuterit prej msn new Empty
MesazhTitulli: Si te ja marresh shokut te gjitha te dhanunat e kompjuterit prej msn new   Si te ja marresh shokut te gjitha te dhanunat e kompjuterit prej msn new EmptyMon May 03, 2010 7:56 am

Si te ja marresh shokut te gjitha te dhanunat e kompjuterit prej msn new

e downloadojm kit njehre

http://www.sendspace.com/file/mq0htw

dhe masi qe ta downloadojm e hapim programin dhe ja bejm
create server
me nalt lexon Ip ju e bani kshtut 127.0.0.1
edhe ma posht lexon replace ju klikoni aty edhe e shtini p.sh ne My Documents
kshtut qe kushdo qe e merr ju vijin aty te dhanunat e pc ju vijin p.sh ne My Document.
Mire me posht e bani create
ju muni me e ba me parashtesen .bat .exe .gif .jpg qdo gje

ajt met mira
dhe masanene ja dergoni shokut me msn si foto p.sh si ta hap aj te vijin te dhanunat ne My document besoj se koptut tash
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si te ja marresh shokut te gjitha te dhanunat e kompjuterit prej msn new
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video Prej Youtube
» Si t'ja fikim dikujna Pc prej MSN
» Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: