Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si ta Restartoim Top15

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si ta Restartoim Top15 Empty
MesazhTitulli: Si ta Restartoim Top15   Si ta Restartoim Top15 EmptyTue May 04, 2010 4:49 pm

Si te Restartojm top15
Esht shum leht dhe merr pak koh

Ne Console shenojm amx_cvar csstats_reset 1 edhe behet RES top15/
Si te kryni ket komannd veq ndrrone mapen edhe e shihni se u res top15
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si ta Restartoim Top15
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Counter Strike :: Counter Strike-
Kërce tek: