Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si me qiT Foto Background ne MSN !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si me qiT Foto Background ne MSN ! Empty
MesazhTitulli: Si me qiT Foto Background ne MSN !   Si me qiT Foto Background ne MSN ! EmptySat May 29, 2010 6:52 pm

Hapim PAINT > Open > e hapim foton qe deshirojm dhe e ruajm

Save As > My Computer > Local Disc (C:) > Program Files > Msn Messenger

foton e ruajme me emrin LVBACk si GIF format edhe Save

Bonja Sign Out edhe Sign In prap

Nese doni mi kthy qysh ka qen ma heret shkoni:
My Computer > Local Disc (C:) > Program Files > Msn Messenger edhe fshini LVBAC.GIF
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si me qiT Foto Background ne MSN !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» weba per foto
» foto nuk osht dizajn
» Me shti foto ne INDEX

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: