Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush Empty
MesazhTitulli: Qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush   Qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush EmptySat May 29, 2010 6:55 pm

Qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush


Hi all ne ket tuto dot ju msoj se si me gjet passin kur ta ndron naj kush , psh e ke me hotmail.com ose yahho.co / msn.com ju vet e dini se cfar e keni dhe psh ta ka ndru naj kush passin e tash hym psh qe un e e msn me msn.com edhe hy www.msn.com
edhe hym sign in e bajm msn te e 1 kurse e 2 e bajm passwordin qe e kemi pas d.m.th passin e vjeter edhe ka mu qel inbox 100% edhe tash hym me e ndru pass shkojm aty nalt ku osht per me dal sign out te ajo shigjeta qka osht pak ma nalt se sign out edhe te e fundit me pr...qishtu diqka ke sum kujtohet edhe e kshyr ku shkrun Change password e te e 1 e bajm pass te vjetrin e te ata 2 ma posht e bejm pass qe doni me bo pasin e ri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer
» Qe kqyrne a te ka ba delte + block naj kush ne
» Kush ta Ka Bo Bllock Shum E Thjesht
» Qel Add Qysh T'Dush Ti;)
» Qysh Me Qel Server (Funksionon 100%)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: