Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Dos-Hack Webiste

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Dos-Hack Webiste Empty
MesazhTitulli: Dos-Hack Webiste   Dos-Hack Webiste EmptyThu Jun 03, 2010 2:25 am

Një tutorial për web-hacking

1. Hapni Internet Explorer dhe hapni faqen që doni ta hackeratni.
Mbani në mend faqen

2. Në menynë kryesore të ''Internet explorer'' klikoni tek VIEW pastaj
SOURCE.

3. Këtu duhet të keni njohuri për HTML.Shikoni nëpër të dhe gjeni
ku shkruan PORT#

4. Pasi ta gjeni hapeni COMMAND PROMPT (start>>run>>cmd)
shtypeni Enter.Pastaj shkruani TELNET (faqen që doni të hackeratni)
dhe (port#).

5. Shtypeni Enter dhe do të shkruan CONNECTING dhe do ta
hackeratni faqen pasi të gjeni disa të dhëna per faqen (nuk mund të
bëhen publike për shkak të keqpërdorimit).Pasi të gjeni ato të dhëna
mund të bëni qfarë të doni me faqen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Dos-Hack Webiste
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Hacking Tools-
Kërce tek: