Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 si te hackojm JOOMLA me Token

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

si te hackojm JOOMLA me Token Empty
MesazhTitulli: si te hackojm JOOMLA me Token   si te hackojm JOOMLA me Token EmptyThu Jun 10, 2010 6:25 pm

un sot do tju tregoj se si te hackojm JOOMLA me Token
eshte 1 menyr shum e leht per te hackuar webfaqe
shkojm:
1.Se pari shkojm ne google dhe e shkruajm kit DORK: welkom op de voorpagina .nl, .com, .net etj etj
2. dhe e gjajm 1 web atu
Quote:
www.faqja.com/
dhe ne fund duhet ta shenojm kit EXPLOID /index.phpoption=com_user&view=reset&layout=confirm
Quote:
www.faqja.com/index.php?option=com_user&view=reset&layout=confir m
3.atu na del 1 katror dhe dhe duhet ta japim kit TOKEN '
4.pastaj ti qet 2 katrora dhe d.m.th atu duhesh qe tja ndrrojsh pasin webit jan 2 katrora e shenon p.sh kit pass: 123456 te dy katrorat e shenon: 123456
pastaj te del userin me jap edhe paswordin ti ne katrorin e par e shenon:Administrator,te katrori i 2t e shenon pasin qe ja dhave me heret 123456
dhe ne fund shkon

Quote:
www.faqja.com/administrator/
pastaj ja jep userin: Administrator edhe pasin: 123456
pastaj atu je admin dhe ja ndrron HTML indexin ja hek ato qe eka edhe ja qet indexin e juv
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
si te hackojm JOOMLA me Token
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Hacking Tools-
Kërce tek: