Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel Empty
MesazhTitulli: Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel   Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel EmptyWed Jan 27, 2010 7:56 pm

ma se pari hin
Code:
www.vidtomp3.com
Quote:
edhe shkoni ne percjellje te foto
E merr linkun ne youtube që Lexon URL
ktu e qitni Linkun Paste
Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel Vidtomp32
e Pret deri te Mushet
Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel 3104496880_782370c4f2
tani Hin donwload mp3 lexon me te kalterta pastaj ta qet sikur ne foto Kshtu
Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel Vid2mp3-shahvar
Shpresoj qe me keni Kuptu ama Funksionon 100%

ja edhe 1 web me marr muzik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel Empty
MesazhTitulli: Re: Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel   Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel EmptySat May 29, 2010 6:12 pm

noah~hack shkruajti:
ma se pari hin
Code:
www.vidtomp3.com
Quote:
edhe shkoni ne percjellje te foto
E merr linkun ne youtube që Lexon URL
ktu e qitni Linkun Paste
Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel Vidtomp32
e Pret deri te Mushet
Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel 3104496880_782370c4f2
tani Hin donwload mp3 lexon me te kalterta pastaj ta qet sikur ne foto Kshtu
Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel Vid2mp3-shahvar
Shpresoj qe me keni Kuptu ama Funksionon 100%

ja edhe 1 web me marr muzik
http://www.video2mp3.net/index.php
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si Me Marr Muzik Prej Youtube me MB Shum TE Vogel
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video Prej Youtube
» si me ba nudge me muzik
» Me marr Ip pa Program
» Msohu Me Marr ABDES
» Si t'ja fikim dikujna Pc prej MSN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: