Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Per me qu 5 smsn pi facebook-it

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Per me qu 5 smsn pi facebook-it Empty
MesazhTitulli: Per me qu 5 smsn pi facebook-it   Per me qu 5 smsn pi facebook-it EmptyWed Jan 27, 2010 9:13 pm

Ky sen osht i mir se munesh mi qu qdo dit ka 5 sms ne facebook,
duhet me pas 1 facebook account te cilen mund ta hapn Mund ta hapni ketu Shqip osht http://www.fbshqip.net.tc/
ju mbetet vetem te beheni fan, edhe mi dergu 5 sms, nuk ka nevoj per regjistrim te me tepert, veq numrin e marrsit edhe textin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Per me qu 5 smsn pi facebook-it
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Facebook Freezer
» Eshte hapur webi i par pere Facebook Shqip

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Qendra E Forumit :: Oferta&Sherbime Falas-
Kërce tek: