Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 HL TagConverter esht per te ber spray ne cs

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

HL TagConverter esht per te ber spray ne cs Empty
MesazhTitulli: HL TagConverter esht per te ber spray ne cs   HL TagConverter esht per te ber spray ne cs EmptyWed Jan 27, 2010 7:00 pm

HL TagConverter esht per te ber spray ne cs
Kodi:
Si te Perdorim
===============
1.Se pari shkojm ne Hl TaG Converter.exe
2.Klikojm ne butonin "Hape Foton" dhe e merr nje foto.
3.Pastaj Klikojm ne butonin "Madhesia e Fotos" Hapet Nje Faqe.
4.Klikojm Ne Butonin "Auto Size" dhe pastaj ne Klikojm ne Butonin
"Beje Ndryshimin Dhe Konverto ne 256 color"
5.pastaj klokojm ne "Ruaje Ne" dhe e ruajm ne "Barte ne WAD file" OK
6.Dhe e ruajm ne Follderin e CS me emrin ( tempdecal.wad ).
===============
Verejtje :
Nese Nuk Dini Ku ta ruani faillin.
P.SH: une e kam Follderin e cs ne:
C:/Program Files/Counter-Strike 1.6/cstrike
por ju mund ta keni edhe ne:
C:/Program Files/Valve/cstrike
===============

http://www.4shared.com/file/140267291/bdca890a/Hl_TaG_Converter_by_P1R4T3.html


Edituar për herë të fundit nga CraCker-noah në Wed Jan 27, 2010 7:02 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

HL TagConverter esht per te ber spray ne cs Empty
MesazhTitulli: Re: HL TagConverter esht per te ber spray ne cs   HL TagConverter esht per te ber spray ne cs EmptySun May 02, 2010 11:41 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
HL TagConverter esht per te ber spray ne cs
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si te bojm nje video qe esht 1 GB te bojm 20 MB

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Counter Strike :: Counter Strike-
Kërce tek: