Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Fillon Big Brother

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Fillon Big Brother Empty
MesazhTitulli: Fillon Big Brother   Fillon Big Brother EmptyWed Jan 27, 2010 9:26 pm

Big Brother” rikthehet për të sjellë nëpërmjet ekranit, aventurat e banorevë të rinj të shtëpisë së tij. Nga e shtuna, pjesëmarrësit e edicionit të tretë, do të nisin lojën në bashkëjetesën e vëzhguar 24 orë telekamerat.

Këtë vit kanë aplikuar mbi 7.000 persona për të marrë pjesë në “Big Brother” dhe ndryshe nga vitet tjera, kërkesat janë bërë nëpërmjet internetit, çka i ka mundësuar stafit përzgjedhës të komunikojë me kandidatët shqiptarë, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Evropë e Amerikë.

Producenti dhe autori i këtij programi, Rezart Aga, ka siguruar për karakteret e veçanta të konkurrentëve, por edhe për befasitë e shumta, që do të shoqërojnë të gjithë lojën.

Ndërsa Arbana Osmani, prezantuese e natës së spektaklit thotë se Big Brother “edhe këtë herë do të ketë njerëz të zakonshëm, te cilët do të përcjellin edhe njëherë realitetin shqiptar”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Fillon Big Brother
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Big Brother 3 Live
» Mbremja E Pare Ne Big Brother 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Argetim&Zbavitje :: Big Brother 3-
Kërce tek: