Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Shërbim muzikor online nga HP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Shërbim muzikor online nga HP Empty
MesazhTitulli: Shërbim muzikor online nga HP   Shërbim muzikor online nga HP EmptyFri Jan 29, 2010 12:31 am

Shërbim muzikor online nga HP Listening_to_music_926935769
HP ka paralajmëruar shërbim të ri muzikor online në Evropë të cilin e ka emëruar HP MusicStation. Shërbimi do të mbulojë dhjetë shtete evropiane dhe do të jetë i mbështetur nëpërmes ofruesit britanik të muzikës - Omniphone.
Edhe pse ky shërbim ka të bëj vetëm me Evropën, me anë të tij HP tenton t’i bëhet konkurrent i kompanisë Apple e cila është udhëheqëse në tregun e muzikës online.

HP më herët kishte shitur kompjuterët e vet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me softuer të integruar Apple iTunes, por ka vendosur ta zëvendësojë atë në dobi të versionit të vet të softuerit Rhapsody.

Për dallim nga Apple e cila shet këngë dhe albume me shkarkim, shërbimi i HP-së do të mund t’i ofrojë qasje pa pagesë në gjithë bibliotekën e vet prej 6.5 milionë këngësh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Shërbim muzikor online nga HP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Qendra E Forumit :: Te Rejat Rreth Teknologjise-
Kërce tek: