Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Palm Pre dhe Pixi Plus vijnë në Verizon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Palm Pre dhe Pixi Plus vijnë në Verizon Empty
MesazhTitulli: Palm Pre dhe Pixi Plus vijnë në Verizon   Palm Pre dhe Pixi Plus vijnë në Verizon EmptyFri Jan 29, 2010 12:35 am

Palm Pre dhe Pixi Plus vijnë në Verizon Palm-pix-pre-plus
Gjatë muajit tetor të vitit të kaluar, Verizon e ka konfirmuar se kompania e tyre do të sjell modelin e ri të Palm Pre në fillim të këtij viti

Ndërsa, në ndërkohë ne e kuptuam se modeli tjetër, Palm Pixi do të vjen në treg. Këto informata sot janë bërë zyrtare: konsumatorët e operatorit Verizon do të mund të blejnë njërin nga versionet e reja të telefonave, Palm Pre Plus apo Palm Pixi Plus.

Mirëpo, çka e bën versionin Plus, një plus të veçantë, krahasuar me modelin paraprak? Tani, versioni i ri i Pre vjen me hapësirë të dyfishuar prej 16GB, duke dyfishuar edhe RAM-in, dizajn të freskuar, si dhe panelët të ndjeshëm në prekje, si njërin prej funksioneve standarde.

Ndërsa, Palm Pixi Plus vjen me lidhjen Ëi-Fi si dhe panelë me butonë në prekje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Palm Pre dhe Pixi Plus vijnë në Verizon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Qendra E Forumit :: Te Rejat Rreth Teknologjise-
Kërce tek: