Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Prezantimi ;) Jem:D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Prezantimi ;)  Jem:D Empty
MesazhTitulli: Prezantimi ;) Jem:D   Prezantimi ;)  Jem:D EmptyFri Jan 29, 2010 12:38 am

Emrin :Valmir
Mbiemrin :ShaLa
Mosha : 16 Vjet
Hobi : Desing
Email : valmirz.z@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Prezantimi ;) Jem:D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Qendra E Forumit :: Prezentimi ne Forum-
Kërce tek: