Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 falas. pa limit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 falas. pa limit Empty
MesazhTitulli: Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 falas. pa limit   Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 falas. pa limit EmptyWed Feb 10, 2010 6:54 pm

Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 falas.

-1- Shkarkon kopin eCS3 ne =>
Kodi:
http://labs.adobe.com/<=.
-2- Instaloni at dhe hapni dhe zgjedhni 30 dite tial (Test).
-3- Mandej mbyllne at dhe shkoni => 'Crogram Files\Adobe\Adobe Photoshop CS3\AMT'.
-4- Shikoni file-in me emrin 'application.sif' dhe ndryshoni ne 'application.xx'.

Mandej hapni CS3 dhe e perdorni pa limit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Nje Menyr per te perdorur Adobe Photoshop CS3 falas. pa limit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» How to apply Drop Shadow to your Images: Photoshop (any version)
» How to Make a Simple Blend in Photoshop (any version): Lasso Feather Blend Technique
» How to make yourself look like a smurf.
» Coloring tutorial? GIMP AND POSSIBLY PHOTOSHOP
» Adobe Flash Player

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Hacking Tools-
Kërce tek: