Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Adobe Photoshop CS4 Lite

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Adobe Photoshop CS4 Lite   Thu Jan 28, 2010 2:09 am


Kodi:
http://rapidshare.com/files/328167032/Adobe_Photoshop_CS4_Lite_Version.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Adobe Photoshop CS4 Lite
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Boom Full and Lite CTG
» How to apply Drop Shadow to your Images: Photoshop (any version)
» Lite Go Book.ctg - strong book
» How to Make a Simple Blend in Photoshop (any version): Lasso Feather Blend Technique
» How to make yourself look like a smurf.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Photoshop :: Photoshop Tutorials-
Kërce tek: