Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Me shti foto ne INDEX

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 24

MesazhTitulli: Me shti foto ne INDEX   Fri Apr 30, 2010 8:58 pm

Kodi:
<body>


<p align="center">
<img border="0" src="LINKU I FOTOS QE DONI TA VENDOSNI" ></p>

</body>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 24

MesazhTitulli: Re: Me shti foto ne INDEX   Sat Jun 05, 2010 3:33 pm

<embed src="vendosni muziken qe doni link" type="audIo/x-ms-wma" width="0" height="0"></embed>
</div>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Me shti foto ne INDEX
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» [A/H] The Shado-Pan (Now with player-index!)
» My latest haul (Brazil 2002 WC home - pg5)
» A Certain Alternate Universe [To Aru no Majutsu Index RPG]
» EverFresh Cranberry Skin Zone Index
» FW xenos index

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: