Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  - 


Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Hack phbb Forum
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyMon Sep 20, 2010 7:26 pm nga noah~hack

» Counter Strike Protocoll 48
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyWed Sep 01, 2010 12:59 pm nga noah~hack

» Counter Strike Protocoll 47 48
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyWed Sep 01, 2010 12:56 pm nga noah~hack

» Hacking Website NGA RUn
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyTue Aug 03, 2010 6:16 am nga noah~hack

»  Counter strike Scoure 2010
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyTue Jul 27, 2010 8:26 pm nga noah~hack

» Beje edhe ti nickun me ngjyra
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyThu Jun 10, 2010 6:27 pm nga noah~hack

» si te hackojm JOOMLA me Token
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyThu Jun 10, 2010 6:25 pm nga noah~hack

» Me shti foto ne INDEX
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptySat Jun 05, 2010 3:33 pm nga noah~hack

» Hacko webfaqe qfare dush
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyThu Jun 03, 2010 2:26 am nga noah~hack

Affiliates
free forum
 
'Tableta' nga Apple: E mirë, apo e keqe?
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyFri Jan 29, 2010 12:36 am nga noah~hack
Free forum : www.KLh-noah - Portal Apple-ipad-4

iPad Apple mori dy vjet për tu dizajnuar dhe ndërtuar. Ndërsa, vrulli për ta poseduar atë ka marrë vetëm disa orë.

Mirëpo, ka edhe të tillë që këtë produkt nuk e vlerësojnë edhe aq shumë. Faqja e njohur për teknologji, Gizmodo ka përpiluar një listë të shkurtër të "dështimeve absolute " për këtë produkt …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Palm Pre dhe Pixi Plus vijnë në Verizon
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyFri Jan 29, 2010 12:35 am nga noah~hack
Free forum : www.KLh-noah - Portal Palm-pix-pre-plus
Gjatë muajit tetor të vitit të kaluar, Verizon e ka konfirmuar se kompania e tyre do të sjell modelin e ri të Palm Pre në fillim të këtij viti

Ndërsa, në ndërkohë ne e kuptuam se modeli tjetër, Palm Pixi do të vjen në treg. Këto informata sot janë bërë zyrtare: konsumatorët e operatorit Verizon do të mund …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Nokia X6 me 16 gigabajt memorie
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyFri Jan 29, 2010 12:33 am nga noah~hack
Free forum : www.KLh-noah - Portal Nokia-x6

Nokia ka paraqitur telefonin celular X6 me 16 gigabajt memorie si alternativë më të përballueshme të modelit me 32 gigabajt.
Nokia X6 është paralajmëruar qysh në muajin shtator të vitit të kaluar. Prodhuesi e ka paramenduar këtë telefon si pajisje multimediale për përdoruesit të cilët nuk duan të heqin dorë …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Shërbim muzikor online nga HP
Free forum : www.KLh-noah - Portal EmptyFri Jan 29, 2010 12:31 am nga noah~hack
Free forum : www.KLh-noah - Portal Listening_to_music_926935769
HP ka paralajmëruar shërbim të ri muzikor online në Evropë të cilin e ka emëruar HP MusicStation. Shërbimi do të mbulojë dhjetë shtete evropiane dhe do të jetë i mbështetur nëpërmes ofruesit britanik të muzikës - Omniphone.
Edhe pse ky shërbim ka të bëj vetëm me …


[ Më shumë ]
Komentet: 0
Statistikat
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Qendrim

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 275 artikuj v 224 temat
Forum
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Sat Sep 28, 2013 7:12 pm