Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Hacko webfaqe qfare dush

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Hacko webfaqe qfare dush Empty
MesazhTitulli: Hacko webfaqe qfare dush   Hacko webfaqe qfare dush EmptyThu Jun 03, 2010 2:26 am

Hacko webfaqe qfare dush


Esht Nje Menyr per me hack weba qfare dush po osht e thjesht

Menyr e leht per me thye webfaqe per ata qka se din ket trik .
1. shtypni nje webfaqe ne google qfar do nja dhe masi tju ket qel faqja
qitne nalt ket cod : javascript: document.body.contentEditable =
'true'; document.designMode = 'on'; void 0

Dhe masane ban qka don fshijsh sene shkruan qka don vet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Hacko webfaqe qfare dush
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me kriju qfare dush FirmE
» Qel Add Qysh T'Dush Ti;)
» Do WebFaqe per Design
» Ketu jane disa Webfaqe qe sherbejn per Dizajnim te Emrave

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Hacking Tools-
Kërce tek: