Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Si me vjedh passworda

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Si me vjedh passworda Empty
MesazhTitulli: Si me vjedh passworda   Si me vjedh passworda EmptyTue Feb 16, 2010 10:14 am

Kjo eshte nje nga metodat e shumta per te vjedhur passe.
Kete metode e kam perdorur dhe vazdhoj ta perdor se eshte shume e mire.
Ne fillim hapin nje adrese psh te hotmail hotmail_company@hotmail.com(Une mora si shembull hotmail , por nese e doni per yahoo mjafton qe te nderroni vetem emrat dhe jeni ok)
Pasi krijoni adresen e emailit shkoni tek dergimi i mesazheve dhe shkruani
Subjet: Very Important Message From Hotmail Company
Text: Hotmail Company change the servers for problems and for re-activision your adress email please reply this message and write:
Your Name:
Your Adress Email:
Password:
Warning - You have period of 5 days to send this information, or You will lose your emial adress.
(C) Copyright Hotmail Company 2008
Ky eshte nje lloj mesazhi , qe e mendova tani per momemntin dhe ja dergoni viktimes .
Ne teks eshte e shkruar sikur kompania e hotmalit ka nderruar serverat dhe per ri-aktivizimin e emailit duket ta kthejne mesazhin , afat 5 dite, sepse ndryshe humb adresen e emalit .
Viktima do te detyrohet ta ktheje mesazhin duke deguar adresen e emalit dhe passin.
Pastaj ju mund te beni cdo gje me adresen e emailit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si me vjedh passworda
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: