Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher Empty
MesazhTitulli: Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher   Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher EmptyTue Feb 16, 2010 10:19 am

Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher
Per FillestaR

Pra n.q.s doni ti fshini krejt E-mailat e regjistrum pernjeher.. Percjelli kta hapa

Së pari e qelni Inboxin, dhe i shifni ne anen e majt ku lexojn " Inbox, draft etj.." e më posht Lexon ''Contacts'', klikoni aty dhe i selektoni nje nga nje, ose te gjith per meniher, dhe shkoni ''delete''
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Mi fshi krejt E-mailat e regjistrum pernjeher
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Virusi me fshi System 32

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: