Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Fshehe Folderin (Bëje të padukshëm)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Fshehe Folderin (Bëje të padukshëm) Empty
MesazhTitulli: Fshehe Folderin (Bëje të padukshëm)   Fshehe Folderin (Bëje të padukshëm) EmptyWed Jan 27, 2010 7:47 pm

Fshehe Folderin (Bëje të padukshëm)

1.Krijo nje folder te ri
2.Rename (riemeroje dhe shtype ALT+0160)
3.Kliko me te djathten "Properties","customize","change icon"
4.Kerko Iconen (jan 3 te padukshme) dhe ate selektoje
5.apply -->ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Fshehe Folderin (Bëje të padukshëm)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: