Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Doss Counter Strike Server

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Doss Counter Strike Server Empty
MesazhTitulli: Doss Counter Strike Server   Doss Counter Strike Server EmptyFri Jan 29, 2010 9:34 pm

1.Duhet te keni perl
2.duhet te keni perl exploit per Doss Cs

Active perl:
http://www.activestate.com/activeperl/


Perl Exploit:
http://www.milw0rm.com/exploits/1483

Exploitin e ruani si cs.pl
Shkojm start / run / shkruj cmd dhe enter
dhe do dali kshu C:\Documents and Settings\user>
tani shkruj cd c:\perl\bin
dhe del C:\Perl\bin>
tani shkrujm cs.pl [ip e serverit' pa kllapa dhe klik enter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Doss Counter Strike Server
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.6 KpS
» Counter Strike Protocoll 47 48
» Counter Strike Protocoll 48
» Counter Strike 1.6 (The best Version)
»  Counter strike Scoure 2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Hacking Tools-
Kërce tek: