Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Pastro pc tuaj te tëren

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Pastro pc tuaj te tëren Empty
MesazhTitulli: Pastro pc tuaj te tëren   Pastro pc tuaj te tëren EmptySun Feb 14, 2010 9:08 pm

qe ta pastrojsh Pc-en tuaj totalisht nga filet e pa nevojshme e gjera te tilla shkojme keshtu :
1. Për ti fshir , cookie-t, internet Histro-in,Temp File-et OLD fajllat Etc.. Totalisht..
Veprojm kështu...

2.Shkojm Tek Butoni StarT
3.Run
4.Në run e Shënojm cleanmgr /sageset:50


dhe te gjitha pikat duhet te tikohenne 200
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Pastro pc tuaj te tëren
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pastro pc-n tuaj Totalisht
» ndroja sound pc tuaj
» QBlloko CMD nese ke problem me Pc tuaj
» Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer
» Ketu Mund Ta Beni Google Me Emrin Tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: